Gamesnici.cz
kdo si hraje nezlobí

Šneček Bob 2

Ovladání

mysmys2

Popis

Dlouho očekávané druhé pokračování fantastické hry Šneček Bob je tu! Zvládnete s Bobem překonat nástrahy všech 25 herních úrovní? Cílem hry je úspěšně absolvovat náročnou cestu za Bobovým dědečkem a oslavit jeho narozeniny. Zprvu by se mohlo zdát, že se jedná o jednoduchý úkol. Brzy však poznáte, že s postupem čas se stává Bobovo putování čím dál tím náročnější. Nenechte se však odradit a zapojte všechny své mozkové závity, abyste v každém kole včas odhalili všechny nástrahy a dostali Boba co nejdříve do bezpečí.

Šneček Bob 2

KomentářePodobné hry

Šneček Bob
68%
Šneček Bob

Pusťte se se šnečkem Bobem do této online hry, v níž na vás ve dvaceti kolech čeká dobrodružná cesta za novým domovem. Ten starý zlikvidovaly bagry a buldozery a najít nové místo chvíli potrvá. A hlavně, cesta bude dlouhá, nebezpečná a plná nástrah na každém kroku. Jestli se vám je povede všechny zdolat, bude vám odměnou váš nový domov v ráji.
Šneček Bob 3
92%
Šneček Bob 3

V třetím pokračování hry Šneček Bob se díky své přílišné zvědavosti nechtěně přenese prostřednictvím dědečkova kouzelného zrcadla do minulosti a ocitne se v Egyptě. Vaším úkolem je projít s Bobem 25 náročných kol a dostat ho tak zpět do současnosti za jeho dědečkem do muzea. Na nic nečekejte, zapojte své logické myšlení a pomozte Bobovi k návratu z minulosti!
Šneček Bob 4 Vesmír
82%
Šneček Bob 4 Vesmír

Další pokračování vaší oblíbené logické hry Šneček Bob 4 ve vesmíru. Malý šnek Bob se vydává do vesmíru! Čeká na vás dobrodružství plné nástrah, překážek a úkolů, které musíte splnit, abyste se dostali až na konec. Ovládání je pořád stejné, pouze myší, když kliknete na Boba tak se zastaví a schová do ulity. Pro zrychlení je v levém horním rohu tlačítko. Tak neváhejte a vydejte se s Bobem na cestu!

gamesníci.cz
Kniha přání
gamesníci.cz
Doporučujeme
NIKEE Superhry, Hry online, 1001 her, webgames, 1000 her, onlinovky HERNI.cz » Super hry online zdarma Superhry.cz - online hry zdarma Hry.cz - nejnovější online hry zdarma Herna.biz - Hry online RAKETKA.cz - Superhry a hry online zdarma Webgames.cz - Online hry zdarma JoJoHRY.cz - superhry a hry online, 1001 her, onlinovky, webgames, super hry SuperHry Zadarmo.cz - superhry, 1000her, MiniHry, Hry Online, Hry pro Dívky


3D unity přehrávač    Adobe Flash přehrávač
© Gamesnici.cz 2011, Design and Hosting by © Webmont.cz - kontakt
herní web